www.bungyjump.cz - bungee jumping, kaskadéři a akce pro firmy. Vše okolo Bungee Jumpingu, Bungee, Bungy, Bungee historie. Bungee Jumping z nejvyššího mostu v ČR z výšky 62 metrů nad řekou Hačka u Chomutova - Horní Ves, 90 km od Prahy.

        

 
 www.bungyjump.cz
 
Bungee Jumping
z mostu u Chomutova
Nejvyšší Bungee z mostu v ČR
Houpačka z 62 metrů
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
Historie bungee
Historie houpačky
 
Bungee Jumping
z TV věže, Harrachov
Freestylový Bungee Jumping
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
 
Bungee Jumping
z jeřábu až z 110 m
Termíny skoků
Plzeň 50 m
Praha 50 m a 80 m
Brno 50 m, 80 m a 110 m
Ostrava 50 m
Olomouc 50 m
 
Firemní akce
aktivity ve vzduchu
aktivity na zemi
 
Historie firmy
Kontakt
Kaskadéři
Předávky
Televizní věž
Kuriosity
Skoky z mostů
Videogalerie
 
 
Partneři
 
Napište nám
 
 
TOPlist
@ 2007 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports

Bungee Jumping
> Firemní akceJiž od roku 1997 provozujeme skoky na elastickém laně pro širokou veřejnost. S trochou nadsázky by se dalo říci, že jsme průkopníci Bungee jumpingu v Čechách a na Slovensku! Možná, že i Vy patříte do dlouhého seznamu našich „skokanů“, kteří prošli rukama našich vyškolených instruktorů a skočili si z mostu nebo z jeřábu. Naši sportovní činnost stále rozvíjíme, a tak máte možnost si vyzkoušet Bungee Jumping z jeřábu z výšky od 28 metrů do 150 metrů, dále si můžete vyzkoušet Bungee Katapult, Air Diving, Air Fall, Rap Jumping, House Running, Čtyřtrampolínu či Aerodium. Více v sekci Aktivity ve vzduchu.

Postupem času jsme naši nabídku rozšířili o další adrenalinové aktivity, jež si můžete vyzkoušet na zemi. I přestože je Bungee Jumping stále naší prioritou, nabízíme Vám i další adrenalinové produkce, které jsou také naším vlastnictvím a můžou si je vychutnat i ti, jež mají strach z výšky.

Můžete si například vyzkoušet mobilní lezeckou stěnu s výškou 5 metrů (jedinou pro 4 osoby v ČR s převisem a protistěnou), Aerotrim - bývalý trenažer pro kosmonauty a jediný v ČR jež Vám zaručí rychlé otáčky a přetížení až 4,4 G, Bungee running či Zorb. A navíc si můžete adrenalinové odpoledne zpestřit Benzínové modely, které jezdí v terénu až 40 km za hodinu. Více v sekci Aktivity na zemi.
 
-->